info
عکس ایستگاه اتوبوس دبستان مصباح
category

ایستگاه اتوبوس دبستان مصباح محله محله یعقوبی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دبستان مصباح

ایستگاه اتوبوس دبستان مصباح (ایستگاه اتوبوس) در محله محله یعقوبی یزد و بلوار دهه فجر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله محله یعقوبی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هنرستان فنی و حرفه ای سید علی مصباح، گاز مایع کپسول و پیک‌نیک یزد، فالوده بستنی یزدی مصیب، بازارچه میوه یعقوبی و فروشگاه مهتا شاپ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبستان مصباح یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس دبستان مصباح یزد است که در محله محله یعقوبی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دهه فجر، بین محمد علی حصیب و میدان شهیدان یعقوبی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دبستان مصباح یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دبستان مصباح یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبستان مصباح واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رازقی
  امام رضا، بین امام رضا 39 و 41
 • ایستگاه اتوبوس شهید امیری
  بلوار علامه جعفری، بین علامه جعفری 19 و 21
 • ایستگاه اتوبوس دانش
  امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبستان مصباح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبستان مصباح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبستان مصباح ندارد.
  neshan logo