info
عکس مواد غذایی مسجد امام حسین( فتوحی)
category

مواد غذایی مسجد امام حسین( فتوحی) محله آزاد شهر، یزد

فروشگاه مواد غذایی
5.0
2 رای

درباره‌ی مواد غذایی مسجد امام حسین( فتوحی)

مواد غذایی مسجد امام حسین( فتوحی) (فروشگاه مواد غذایی) در محله آزاد شهر یزد و خیابان کنارگذر دهقان واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از پانزده فروشگاه مواد غذایی در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد امام حسین، نانوایی مسجد امام حسین، لوازم یدکی تخصصی سید ابوالفضل، باطریسازی اریا و رستوران باباطاهر قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مواد غذایی مسجد امام حسین( فتوحی) یزد

آدرس فروشگاه مواد غذایی مسجد امام حسین( فتوحی) یزد، شهر یزد، محله آزاد شهر و است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (09132516454) تماس بگیرید. فروشگاه مواد غذایی مسجد امام حسین( فتوحی) یزد یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله آزاد شهر است. بازرگانی سوغات و تنقلات باراد، برنج و خواربار نبی الله و مواد غذایی فتوحی فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه مواد غذایی مسجد امام حسین( فتوحی) یزد برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مواد غذایی مسجد امام حسین( فتوحی) یزد را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان حر قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه مواد غذایی مسجد امام حسین( فتوحی) یزد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. تصاویر مربوط به فروشگاه مواد غذایی مسجد امام حسین( فتوحی) یزد را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده مواد غذایی مسجد امام حسین( فتوحی) واقع شده‌اند:

 • بازرگانی سوغات و تنقلات باراد
  بلوار واعظ، موسی بن جعفر، بین موسی بن جعفر 7 و 9
 • برنج و خواربار نبی الله
  بلوار واعظ، ابوریحان بیرونی، بین میدان حر و محمدرضا حیدری پور
 • مواد غذایی فتوحی
  (5.0)
  بلوار واعظ، وحدت، بین بن بست 6 و شماره 12 شهید نقی امیدی
 • مواد غذایی محمدی
  (5.0)
  شهید دهقان، موسی بن جعفر، بین دانش و فردوسی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد فتوحی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مواد غذایی مسجد امام حسین( فتوحی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مواد غذایی مسجد امام حسین( فتوحی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مواد غذایی مسجد امام حسین( فتوحی) ندارد.
  neshan logo