info
عکس لوازم یدکی تخصصی سید ابوالفضلعکس لوازم یدکی تخصصی سید ابوالفضل
category

لوازم یدکی تخصصی سید ابوالفضل محله آزاد شهر، یزد

لوازم یدکی خودرو
4.0
2 رای

درباره‌ی لوازم یدکی تخصصی سید ابوالفضل

لوازم یدکی تخصصی سید ابوالفضل (لوازم یدکی خودرو) در محله آزاد شهر یزد و خیابان ابوریحان بیرونی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سیزده لوازم یدکی خودرو در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد امام حسین، سیم پیچی و خدمات ابزار برقی ابوذر، باطریسازی اریا، نانوایی مسجد امام حسین و مواد غذایی مسجد امام حسین( فتوحی) قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده لوازم یدکی تخصصی سید ابوالفضل واقع شده‌اند:

 • لوازم یدکی البرز
  شهید دهقان، بین آزادی و بن بست ابراهیمی
 • لوازم یدکی محمدی
  شهید دهقان، آزادی، بین بن بست شماره 26 کوی سجادیه و 24 استقلال
 • لوازم یدکی الماس شهر
  شهید دهقان، بین جمهوری اسلامی و وحدت
 • فروشگاه لوازم یدکی اورژینال
  (5.0)
  شهید دهقان، ابوریحان بیرونی، بین فردوسی و ابوریحان بیرونی 10
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط bahram (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم یدکی تخصصی سید ابوالفضل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم یدکی تخصصی سید ابوالفضل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم یدکی تخصصی سید ابوالفضل ندارد.
  neshan logo