info
عکس داروخانه گنجی
category

داروخانه گنجی محله امیرآباد، تهران

درباره‌ی داروخانه گنجی

داروخانه گنجی (داروخانه) در محله امیرآباد تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این مکان یکی از هفت داروخانه در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز قلب تهران و مجتمع تجاری احسان و همچنین پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، تهران پرداخت، دکتر الویس مرادخان، باشگاه رایان فیتنس و داروخانه مهرگان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از داروخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه گنجی تهران

داروخانه گنجی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله امیرآباد پیدا کنید. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان تهران، تهران، کارگر شمالی، پنجم است.

داروخانه گنجی تهران یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله امیرآباد است. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش اشاره کرد. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه زهرا خسروی، داروخانه درسا و داروخانه امیر اباد اشاره کرد. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه گنجی تهران برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. در نزدیکی داروخانه گنجی تهران، ایستگاه اتوبوس سازمان آب قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه گنجی تهران را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه گنجی واقع شده‌اند:

 • داروخانه زهرا خسروی
  کارگر شمالی، خسرو
 • داروخانه درسا
  کارگر، مریخ
 • داروخانه امیر اباد
  کارگر شمالی، بین اشراقی و مریخ
 • داروباکس
  کارگر شمالی، هیئت
 • داروخانه مریم شیخیان
  جلال آل احمد، دکتر زنجانی، بین دوم و یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه گنجی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه گنجی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه گنجی ندارد.
  neshan logo