عکس داروخانه گنجی
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه گنجی (محله امیرآباد، تهران)

داروخانه
4.2
5 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر شمالی، پنجم

موقعیت داروخانه گنجی در محله امیرآباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه گنجی (داروخانه) در محله امیرآباد تهران و خیابان پنجم واقع شده است. این مکان یکی از هفت داروخانه در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شریعتی و مجتمع تجاری احسان و همچنین پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، تهران پرداخت، باشگاه رایان فیتنس، دکتر الویس مرادخان و داروخانه مهرگان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از داروخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر شمالی، پنجم


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه گنجی واقع شده‌اند:

 • داروخانه درسا
  کارگر، مریخ
 • داروخانه امیر اباد
  کارگر شمالی، بین اشراقی و مریخ
 • داروخانه دکتر منصف
  کارگر شمالی، بین شهریور و رز
 • داروخانه دکتر آخرت دوست
  کارگر شمالی، بین خسروی و اردهال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه گنجی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  داروخانه دکتر گنجی خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه گنجی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه گنجی ندارد.
  neshan logo