info
عکس ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی
category

ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی محله شهرک دانشگاه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی

ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه یزد و بلوار فلسطین واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه مون، مرکز ماساژ آرامش ، Adrenaline Station ایستگاه آدرنالین یزد، فارم پت و ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی یزد

ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله شهرک دانشگاه پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار فلسطین، نرسیده به طوبی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صیاد شیرازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد
  بلوار جوان، بلوارشهدای گمنام
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش
  بلواردانشگاه، بین میرداماد و استاد احمد آرام
 • ایستگاه اتوبوس دفتر تلفن مفتح
  بلوار فردوسی، فروغ
 • ایستگاه اتوبوس خاتمی
  بلوار امیر کبیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی ندارد.
  neshan logo