info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه محله عدالت، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه (ایستگاه اتوبوس) در محله عدالت یزد و بلوار شهید قندی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله عدالت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری صدف و همچنین بستنی سالار، ترمه رضایی، مدرسه، جواد الائمه، دبیرستان پسرانه بنی فاطمه و کیک سیسیلی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه یزد است که در محله عدالت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید قندی، بین شهید قندی 6 و 8 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع مسکونی فیروزه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران
  بلوار پاسداران، بین استادی و پاسداران 1
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 15
  بلواردانشگاه، ملاصدرا، بین ملاصدرا 13 و 15
 • ایستگاه اتوبوس یاور کویر
  تیمسار فلاحی، بین تیمسار فلاحی 13 و بوعلی
 • ایستگاه اتوبوس مرکز شهر
  بلوار شهیدان اشرف، بین شاهد و پژوهش
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی
  بلوار ابن سینا، نرسیده به میدان ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه ندارد.
  neshan logo