category بیسکویت فرخنده (محله شهید رجایی، تهران)

شرکت خصوصی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سعیدی، نرسیده به نامدار

بیسکویت فرخنده تهران در محله شهید رجایی تهران واقع شده است.

بیسکویت فرخنده (شرکت خصوصی) در محله شهید رجایی تهران و خیابان کنارگذر سعیدی واقع شده است. این شرکت یکی از سه شرکت خصوصی در محله شهید رجایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ولیعصر و همچنین جایگاه گاز CNG سعیدی، کسری رستوران، پرشین دیزل، پارکینگ مترو و شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه لیفتراک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شرکت به ایستگاه مترو نعمت آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سعیدی، نرسیده به نامدار


سایر شرکت‌های که در محدوده بیسکویت فرخنده واقع شده‌اند:

 • شرکت کارینو پارتیشن
  سهیل
 • شرکت خوشگوار
  سعیدی، نرسیده به پیروز
 • دفتر مرکزی FajrIranian™ COOP
  بزرگراه آیت الله سعیدی، طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیسکویت فرخنده تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیسکویت فرخنده تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیسکویت فرخنده تهران ندارد.