info
عکس مجموعه اطلس فلای
category

مجموعه اطلس فلای اصفهان

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجموعه اطلس فلای

مجموعه اطلس فلای ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در اصفهان و خیابان میر فندرسکی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شادی پارک و مجتمع تجاری پارک و همچنین مجتمع قضائی شهید قدوسی ، رستوران فارنهایت، خیمه هییت مکتب الحسین، فروشگاه لباس بچه گانه هانیسمک و کابینت گارنی نو قرار گرفته است.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده مجموعه اطلس فلای واقع شده‌اند:

 • کافه گیم مخ بازی اصفهان
  نظر شرقی، بین ندا و ورزنده
 • گیم نت زیرو
  میر فندرسکی شرقی، بین علیرضا کهنسال و هزار دستان
 • گیم استور
  (5.0)
  شیخ صدوق شمالی، بین محمدآباد و شهید جمشید اسدی
 • ایستگاه آدرنالین
  (5.0)
  شیخ مفید، شیخ صدوق شمالی، بعد از بهزاد
 • گیم نت سیمای خانواده
  (5.0)
  چهار باغ بالا، ابن سینا (25)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجموعه اطلس فلای اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجموعه اطلس فلای در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجموعه اطلس فلای ندارد.
  neshan logo