عکس پاساژ مروارید مشاهده در نقشه نشان
category

پاساژ مروارید (محله حنا، یزد)

مجتمع تجاری اداری
استان یزد یزد استان یزد، یزد، فرخی، فاضلی

موقعیت پاساژ مروارید یکی از مجتمع‌های تجاری اداری خوب منطقه در محله حنا یزد را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


پاساژ مروارید (مجتمع تجاری اداری) در محله حنا یزد و خیابان فاضلی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید رهنمون، آب انبار شش بادگیری و پاساژ کویتی ها و همچنین میدان شهید بهشتی، فروشگاه رفاه، بهارستان، بازار روز (فرخی) و شعبه یک تامین اجتماعی یزد قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از مجتمع‌های تجاری اداری خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، فرخی، فاضلی

تلفن تماس: 03536325654


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط nasir (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ مروارید یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

پاساژ مجتمع تجاری اداری

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پاساژ مروارید

 • avatar
  هوشمند (شهریار سطح ۶) شنبه 04 اردیبهشت ماه 1400

  اجناسش گرون بود و کمی قدیمی

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۴) چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه 1400

  من اینجا را دوست دارم بازی رزیدنت ایول4 را خریدم و شاهزاده ی ایرانی ۱و۲و۳

 • avatar
  DADmehr.mehrDAD (شهریار سطح ۵) یکشنبه 02 خرداد ماه 1400

  پاساژ مروارید یک پاساژ خوب که برای خرید لوازم الکترونیک است و اجناس قدیمی و گرانی دارد

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ مروارید یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ مروارید یزد ندارد.
neshan logo