info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان طوبی
category

ایستگاه اتوبوس میدان طوبی محله شهرک دانشگاه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان طوبی

ایستگاه اتوبوس میدان طوبی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه یزد و خیابان خاتمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد حضرت ابوالفضل (ع)، غذای بیرون بر اسلامی، غذای بیرون بر گلبرگ، آرایشگاه مردانه کرمانی و گالری نقره صنیعی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان طوبی یزد

ایستگاه اتوبوس میدان طوبی یزد در شهر یزد، محله شهرک دانشگاه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس خاتمی، بین میدان طوبی و فرهنگ است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان طوبی یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان طوبی یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان طوبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دفتر تلفن مفتح
  بلوار فردوسی، فروغ
 • ایستگاه اتوبوس خیابان آوینی
  استاد احمد آرام، منتظر فرج، بین آوینی و مجدالعلما
 • ایستگاه اتوبوس مرکز فناوری
  بلواردانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابیطالب
  بلوارشهدای گمنام، نرسیده به میدان عالم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان طوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان طوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان طوبی ندارد.
  neshan logo