info
عکس ایستگاه اتوبوس هتل توریست
category

ایستگاه اتوبوس هتل توریست محله آبشاهی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هتل توریست

ایستگاه اتوبوس هتل توریست (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشاهی یزد و بلوار دانشجو، دانشجو 49، بین دانشجو 47 و 51 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سالن همایش های دانشگاه فرهنگیان، دانشکده فنی شهید صدوقی یزد، هتل جهانگردی یزد، شرکت تعاونی مصرف جهاد کشاورزی و اداره صنایع و معادن یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هتل توریست یزد

ایستگاه اتوبوس هتل توریست یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله آبشاهی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دانشجو، دانشجو 49، بین دانشجو 47 و 51 واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس هتل توریست یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی ایران را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هتل توریست یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هتل توریست واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشکده هنر
  تقاطع غیر همسطح شهدای نعیم آباد، بلوار دانشجو
 • ایستگاه اتوبوس پارک شادی
  بلوار دانشجو، دانشجو 43
 • ایستگاه اتوبوس بلوار کوثر
  کوثر، بین میدان امام حسین و وحدت
 • ایستگاه قطار
  بلوار دانشجو، دانشجو 48، راه آهن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هتل توریست اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هتل توریست در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هتل توریست ندارد.
  neshan logo