info
عکس فروشگاه تعاونی بانک تجارت
category

فروشگاه تعاونی بانک تجارت محله ولیعصر، تهران

درباره‌ی فروشگاه تعاونی بانک تجارت

فروشگاه تعاونی بانک تجارت (فروشگاه) در محله ولیعصر تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از نود و یک فروشگاه در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر و مرکز کامپیوتر ایران و همچنین هتل پارسیان انقلاب، کافه عمارت یار، بیمارستان کودکان تهران، کبابی ریحون و تیوال قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه تعاونی بانک تجارت واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجتبی . (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه تعاونی بانک تجارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه تعاونی بانک تجارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه تعاونی بانک تجارت ندارد.
location استان تهران، تهران، ولیعصر، طالقانی، بین بازرگانی و خوشبختی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری فروشگاه تعاونی بانک تجارت

شنبه 16:00 تا 08:00
یک‌شنبه 16:00 تا 08:00
دوشنبه 16:00 تا 08:00
سه‌شنبه 16:00 تا 08:00
چهارشنبه 16:00 تا 08:00
پنج‌شنبه 16:00 تا 08:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo