info
عکس کالای خواب و انواع پتو
category

کالای خواب و انواع پتو محله خاک سفید - گلشن، تهران

فروشگاه کالای خواب
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کالای خواب و انواع پتو

کالای خواب و انواع پتو (فروشگاه کالای خواب) در محله خاک سفید - گلشن تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش کالای خواب در محله خاک سفید - گلشن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید امیرعلی و همچنین میدان رهبر، فست فود بهشت، موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی، مسجد باب الحوائج (ع) و مدرسه دولتی منصور نفر قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های کالای خواب که در محدوده کالای خواب و انواع پتو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه پانو
  احسان، احسان (گرمابدری)، بین میدان گرمابدری و بیژن
 • لحاف دوزی
  زین الدین، طالقانی، محمودی، کمیل، بین بیست و دوم بهمن و آزادی
 • کالای خواب لایکو
  (5.0)
  زین الدین، سلطانی
 • تشک پارمیس
  (5.0)
  چمران، روشن غربی
 • لحاف دوزی محسن
  (5.0)
  زین الدین، الله اکبر، بهشت غربی، مرادی، بین سوم و دوازدهم بهمن
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hojaterfan271@gmail.com (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کالای خواب و انواع پتو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کالای خواب و انواع پتو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کالای خواب و انواع پتو ندارد.
  neshan logo