info
عکس فروشگاه پانو
category

فروشگاه پانو محله خاک سفید - گلشن، تهران

فروشگاه کالای خواب
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه پانو

فروشگاه پانو (فروشگاه کالای خواب) در محله خاک سفید - گلشن تهران و خیابان احسان (گرمابدری) واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش کالای خواب در محله خاک سفید - گلشن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه قطعات خودرو کارن، فروشگاه ابزار و یراق زیبادل، مسجد حضرت زینب (س)، وین دکو و رستوران لاماسو قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های کالای خواب که در محدوده فروشگاه پانو واقع شده‌اند:

 • کالای خواب و انواع پتو
  بزرگراه شهید زین الدین، رجایی، آورزمانی، طالقانی
 • لحاف دوزی
  زین الدین، طالقانی، محمودی، کمیل، بین بیست و دوم بهمن و آزادی
 • کالای خواب لایکو
  (5.0)
  زین الدین، سلطانی
 • تشک پارمیس
  (5.0)
  چمران، روشن غربی
 • لحاف دوزی محسن
  (5.0)
  زین الدین، الله اکبر، بهشت غربی، مرادی، بین سوم و دوازدهم بهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط MhdiDarabi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه پانو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه پانو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه پانو ندارد.
  neshan logo