info
عکس ایستگاه اتوبوس سجاد 21
category

ایستگاه اتوبوس سجاد 21 (محله سجاد شهر، مشهد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سجاد 21

ایستگاه اتوبوس سجاد 21 (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد شهر مشهد و بلوار سجاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آبمیوه سجاد (شعبه مرکزی)، مزون راپونزل، بیمارستان دامپزشکی آریا، داروخانه شبانه روزی دکتر چراغی و اداره پست سجاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سجاد 21 مشهد

ایستگاه اتوبوس سجاد 21 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله سجاد شهر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سجاد، بین امین و آزادی است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سجاد 21 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو آزادی قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شبانه روزی خزر واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سجاد 21 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سجاد 21 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 1
  بلوار ملک آباد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 2
  بلوار ملک آباد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 1 و 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سجاد 21 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سجاد 21 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سجاد 21 ندارد.
  neshan logo