info
عکس ایستگاه اتوبوس بهزیستی 1
category

ایستگاه اتوبوس بهزیستی 1 محله خیابان دانشگاه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهزیستی 1

ایستگاه اتوبوس بهزیستی 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله خیابان دانشگاه اراک و خیابان دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله خیابان دانشگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دهکده بازی و مجتمع تجاری پارس و همچنین شیرینی فروشی سی گل، پیتزا آتبین Pizza Atbin، بانک تجارت، گل سی گل و اداره کل بهزیستی استان مرکزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهزیستی 1 اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس بهزیستی 1 اراک است که در محله مدرس قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس دانشگاه، بین استقلال و شیخ طوسی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهزیستی 1 اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس گلها هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهزیستی 1 اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهزیستی 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سقاخانه
  بلوار قدس، کیانزاد
 • ایستگاه اتوبوس خانه سازی
  دانشگاه، فرهنگیان 2
 • ایستگاه اتوبوس سوم هپکو
  شهیدان رجایی، نرسیده به مبارزان
 • ایستگاه اتوبوس حاج کاظمی
  دانشگاه، بلوار قدس
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  بلوار شهید شیرودی، بین قائمی زاده و حبیب ابن مظاهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهزیستی 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهزیستی 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهزیستی 1 ندارد.
  neshan logo