info
عکس ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
category

ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان محله عیش آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان

ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان (ایستگاه اتوبوس) در محله عیش آباد یزد و خیابان شهید سید رضا پارسائیان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله عیش آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی عطاری و خواربار پارسائیان، سوپر گوشت میت لند، تعمیرگاه VIP، ایستگاه اتوبوس میدان سعادت و دبیرستان دخترانه فاطمه الزهرا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان یزد، شهر یزد، محله عیش آباد است. این ایستگاه اتوبوس در شهید جوکار، شهید سید رضا پارسائیان، بین صاحب الزمان و فاطمه الزهرا واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صاحب الزمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان همافر
  همافر، ایمان
 • ایستگاه اتوبوس پیش دانشگاهی برازنده
  شهید جوکار
 • ایستگاه اتوبوس معراج
  آزادگان، بین 7 آزادگان و 9 آزادگان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان ندارد.
  location استان یزد، یزد، شهید جوکار، شهید سید رضا پارسائیان، بین صاحب الزمان و فاطمه الزهرا
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo