info
عکس شرکت دیده گستر
category

شرکت دیده گستر محله سید خندان، تهران

درباره‌ی شرکت دیده گستر

شرکت دیده گستر (شرکت خصوصی) در محله سید خندان تهران و خیابان مجتبایی واقع شده است. این شرکت یکی از بیست و سه شرکت خصوصی در محله سید خندان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت، موزه رضا عباسی و زغال و همچنین نمایشگاه اتوخندان، تالار سپیده، نان و شیرینی تهران، مسجد امام جعفر صادق (ع) و فرش فرهی قرار گرفته است.
سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت دیده گستر واقع شده‌اند:

 • بازرگانی زکیه تجارت
  شریعتی، ویرا
 • لیزینگ صنعت‌ومعدن
  سهروردی شمالی، توپچی
 • شرکت پترو تجهیز روانکاران صدرا
  شریعتی، ویرا
 • کراپ ایران
  سهروردی شمالی، توپچی
 • شرکت مبنا
  شریعتی، دشتستان سوم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اشرف‌زاده (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت دیده گستر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت دیده گستر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت دیده گستر ندارد.
  neshan logo