info
عکس فروشگاه موتور اسکن
category

فروشگاه موتور اسکن محله نصرت، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو

درباره‌ی فروشگاه موتور اسکن

فروشگاه موتور اسکن (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله نصرت تهران و خیابان سامانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه مرتبط با خودرو در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اداری سینا سنتر و همچنین پت شاپ کالینا، کارواش بزرگ شهر تهران، آش علی بابا، مجتمع فنی تهران و داروخانه دامپزشکی روز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو توحید، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده فروشگاه موتور اسکن واقع شده‌اند:

 • لوازم لوکس اتومبیل برادران مولائی
  بزرگراه نواب صفوی، شکوفه، بین اسکندری و اول
 • پویان پرداز اسپادانا
  آزادی
 • لاستیک
  توحید، بین یوسفیان و کلهر
 • شرکت صنعتی پارس آرین
  آزادی
 • فروشگاه کویر موتور
  آزادی، بین سامانی و توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صحرا (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه موتور اسکن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه موتور اسکن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه موتور اسکن ندارد.
  neshan logo