info
عکس شرکت تجهیز گستر آبادیس
category

شرکت تجهیز گستر آبادیس محله سلسبیل شمالی، تهران

فروشگاه تجهیزات پزشکی
5.0
13 رای

درباره‌ی شرکت تجهیز گستر آبادیس

شرکت تجهیز گستر آبادیس (فروشگاه تجهیزات پزشکی) در محله سلسبیل شمالی تهران و خیابان کنارگذر آزادی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفده فروشگاه تجهیزات پزشکی در محله سلسبیل شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه اقبال و مجتمع تجاری اداری سینا سنتر و همچنین نمایندگی سایپا مرتضی ناظم کد ۱۰۹۸، موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان، کارواش بزرگ شهر تهران، آش علی بابا و کلینیک دندانپزشکی ملائک قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو توحید، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه شرکت تجهیز گستر آبادیس تهران

فروشگاه شرکت تجهیز گستر آبادیس تهران در شهر تهران، محله سلسبیل شمالی و قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (02165870215) تماس بگیرید. فروشگاه شرکت تجهیز گستر آبادیس تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله سلسبیل شمالی است. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به پاتولوژی شاپ، تعمیرگاه ابزار پزشکی و روپوش پزشکی پر اشاره کرد.

چطور به فروشگاه شرکت تجهیز گستر آبادیس تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شرکت تجهیز گستر آبادیس تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس باقرخان قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو مدافعان سلامت که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه شرکت تجهیز گستر آبادیس تهران می‌باشد، پیاده شوید. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه شرکت تجهیز گستر آبادیس تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه شرکت تجهیز گستر آبادیس تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی که در محدوده شرکت تجهیز گستر آبادیس واقع شده‌اند:

 • پاتولوژی شاپ
  بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی
 • تعمیرگاه ابزار پزشکی
  بزرگراه نواب صفوی، خمسه، سلیمیان، مجلسی
 • روپوش پزشکی پر
  بزرگراه نواب صفوی، نرسیده به دامپزشکی
 • تجهیزات پزشکی شتابی
  آزادی، زارع، امامی
 • پارسیان طب آزمایشگاهی ایرانیان
  آزادی، دکتر قریب، سوسن
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 25 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت تجهیز گستر آبادیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 25 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت تجهیز گستر آبادیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت تجهیز گستر آبادیس ندارد.
  location استان تهران، تهران، آزادی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری شرکت تجهیز گستر آبادیس

  شنبه 09:30 تا 17:00
  یک‌شنبه 09:30 تا 17:00
  دوشنبه 09:30 تا 17:00
  سه‌شنبه 09:30 تا 17:00
  چهارشنبه 09:30 تا 17:00
  پنج‌شنبه 09:30 تا 15:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo