عکس ایستگاه اتوبوس مدنی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدنی (محله اسلام آباد - والفجر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، هنرستان، بین والفجر دوم و بیست متری قائم

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدنی در محله اسلام آباد - والفجر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدنی (ایستگاه اتوبوس) در محله اسلام آباد - والفجر تهران و خیابان هنرستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله اسلام آباد - والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هود و سینک حدادی و همچنین مدرسه هیئت امنایی امام حسن عسگری دوره اول، فست فود پاپینوس، خودپرداز، نان فانتزی قائم و نانوایی بربری قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، هنرستان، بین والفجر دوم و بیست متری قائم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدنی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسعودیه
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس شیرازی
  میدان شیرازی (شهید بیدی)
 • ایستگاه اتوبوس رحمانی
  بزرگراه بسیج، نزدیک به تقاطع ثروتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدنی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدنی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدنی ندارد.
  neshan logo