info
عکس پایگاه سلامت شهدا
category

پایگاه سلامت شهدا اصفهان

درباره‌ی پایگاه سلامت شهدا

پایگاه سلامت شهدا (مرکز بهداشت) در اصفهان و خیابان شهدا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه حمام رهنان و پلاسکو سپاهان و همچنین گلزار شهدای رهنان اصفهان، ایستگاه 21 آتش نشانی، مسجد امیرالمومنین، رستوران گلزار و امام زاده میر شرف الدین محمد قرار گرفته است.
سایر مراکز بهداشت که در محدوده پایگاه سلامت شهدا واقع شده‌اند:

 • مرکز سلامت طاحونه
  (5.0)
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، قدس
 • مرکز بهداشت شماره یک رهنان
  (3.5)
  شریف شرقی، سعدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط maysam Ebn Naseer (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه سلامت شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه سلامت شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه سلامت شهدا ندارد.
  neshan logo