info
عکس شرکت روغن موتور ترن
category

شرکت روغن موتور ترن محله ونک، تهران

درباره‌ی شرکت روغن موتور ترن

شرکت روغن موتور ترن (شرکت خصوصی) در محله ونک تهران و خیابان باغ سرا واقع شده است. این شرکت یکی از 502 شرکت خصوصی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج آسمان ونک و همچنین موسسه حقوقی ملاصدرا، طباخی کاج، بوستان شاد، ایران سایت و داروخانه ملاصدرا قرار گرفته است.
سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت روغن موتور ترن واقع شده‌اند:

 • شرکت مهندسی مشاور روشنایی نورگستر
  شیخ بهائی، شصت و هشتم غربی، بین فرزانگان و گلستان
 • ماهنامه مدروز
  نلسون ماندلا، بین بیست و پنجم و بزرگراه شهید حقانی
 • شرکت آهن رسان
  بزرگراه شهید حقانی
 • شرکت سیروان ترابر
  ملاصدرا، بین خوارزمی و شیخ بهائی
 • انجمن صنفی کارفرمایان صنایع فروآلیاژ
  نلسون ماندلا، بیست و سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط SattaR (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت روغن موتور ترن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت روغن موتور ترن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت روغن موتور ترن ندارد.
  neshan logo