info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کسنویه
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کسنویه محله کسنویه

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کسنویه

ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کسنویه (ایستگاه اتوبوس) در محله کسنویه استان یزد، شهرستان یزد و بلوار مشیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کسنویه استان یزد، شهرستان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کپسول گاز مایع و پیکنیک یزد، سوئیت دنج ۱، لوازم یدکی نوین، خدمات رینگ و لاستیک مارشال و ابزارآلات برادران میرحسینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کسنویه

این ایستگاه اتوبوس در بلوار مشیر، بین مشیر 16 و 18 قرار دارد. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کسنویه مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهدای کسنویه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام صادق
  انقلاب، بین هما و انقلاب 86
 • ایستگاه اتوبوس کوچه پرنیان
  انقلاب، بین قاآنی و انقلاب 60
 • ایستگاه اتوبوس مرکز تبلیغات اسلامی
  انقلاب، انقلاب 68
 • ایستگاه اتوبوس سازمان تبلیغات اسلامی
  انقلاب، بین تبلیغات اسلامی و انقلاب 79
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کسنویه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کسنویه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کسنویه ندارد.
  neshan logo