عکس ایستگاه اتوبوس سجاد 16
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سجاد 16 (محله سجاد شهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بین مرجان و پامچال

موقعیت ایستگاه اتوبوس سجاد 16 در محله سجاد شهر مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سجاد 16 (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد شهر مشهد و بلوار سجاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی و زایشگاه مادر و مرکز خرید کاسپین مد (برج نگین پاسارگاد) و همچنین کلینیک اختصاصی حیوانات خانگی و پرندگان زینتی سجاد، شیرینی سرا آنسه، بانک قرض الحسنه مهر ایران، کیف دلسی و دبیرستان پرفسور کارن دوره اول قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سجاد 16

ایستگاه اتوبوس سجاد 16 یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله سجاد شهر بلوار سجاد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سجاد، بین مرجان و پامچال قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس سجاد 16 محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو آزادی است. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس شبانه روزی خزر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سجاد 16 مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بین مرجان و پامچال


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سجاد 16 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای معلم
  بلوار معلم، نرسیده به بزرگراه آزادی
 • ایستگاه اتوبوس سجاد 3
  بلوار سجاد، بین میلاد و زنبق
 • ایستگاه اتوبوس سجاد 4
  بلوار سجاد، بین زنبق و گلریز
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان 18
  بلوار فردوسی، بهارستان، بین بهارستان 16 و ابن سینا
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 2
  بلوار ملک آباد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 1 و 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سجاد 16 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سجاد 16 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سجاد 16 ندارد.
  neshan logo