info
عکس ایستگاه اتوبوس پست شهید صدوقی
category

ایستگاه اتوبوس پست شهید صدوقی محله شیخ داد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پست شهید صدوقی

ایستگاه اتوبوس پست شهید صدوقی (ایستگاه اتوبوس) در محله شیخ داد یزد و خیابان شهید نواب صفوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله شیخ داد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دفتر پست شهید صدوقی، پیتزا و همبرگر دیار، پلی کلینیک امام علی، لوازم یدکی علیزاده و سالن ورزشی شهید کارگر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پست شهید صدوقی یزد

ایستگاه اتوبوس پست شهید صدوقی یزد در شهر یزد، محله شیخ داد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید نواب صفوی، بین شهید عطابخش و کوی محمد علی قانع واقع شده است. ایستگاه اتوبوس پست شهید صدوقی یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی لاله قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پست شهید صدوقی یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پست شهید صدوقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سید گلشاه
  سید گلسرخ، بین سید گلسرخ 34 و کوی سرجم
 • ایستگاه اتوبوس خیابان عفت
  شهید نواب صفوی، بین شهید کارگران و رحیم آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پست شهید صدوقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پست شهید صدوقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پست شهید صدوقی ندارد.
  neshan logo