info
عکس ایستگاه اتوبوس رستوران ملیکا
category

ایستگاه اتوبوس رستوران ملیکا محله یزد باف، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رستوران ملیکا

ایستگاه اتوبوس رستوران ملیکا (ایستگاه اتوبوس) در محله یزد باف یزد و بلوار یزد باف واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله یزد باف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قلب افشار و سایا و همچنین شیرینی سنتی یزد، هتل ملیکا، فروشگاه ذهن زیبا شعبه 2، کاشی و سرامیک و فست فود و کافی شاپ خورشید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رستوران ملیکا یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس رستوران ملیکا یزد است که در محله یزد باف قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار یزد باف، بین سیزدهم و نسیم بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس رستوران ملیکا یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی بیسیم 1833 و 1824 میهن واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس رستوران ملیکا یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رستوران ملیکا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه ملانوری
  بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی، بین محمد فانی و یزدی 60
 • ایستگاه اتوبوس پارک حافظ
  بلوار رضا پاکنژاد
 • ایستگاه اتوبوس خیابان شهدا
  بلوار مشیر، بین شهید مفتح و شهید محمود آبادی
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه اتکا
  بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه فجر
  بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی، بعد از امام حسین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رستوران ملیکا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رستوران ملیکا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رستوران ملیکا ندارد.
  neshan logo