عکس داروخانه دکتر کلاهدوزان
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر کلاهدوزان (محله ونک، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حقانی

موقعیت داروخانه دکتر کلاهدوزان در محله ونک تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر کلاهدوزان (داروخانه) در محله ونک تهران و بزرگراه شهید حقانی واقع شده است. این مکان یکی از نود داروخانه در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودک آب و آتش ، بیمارستان شهید هاشمی نژاد، موزه پول و برج نگار و همچنین داروخانه جهان کودک، گل فروشی بهرام، کارگزاری بانک سامان، آژانس هواپیمایی ستاره ونک و دیجی سرویس قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر کلاهدوزان

داروخانه دکتر کلاهدوزان در محله ونک شهر تهران در بزرگراه شهید حقانی قرار دارد. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حقانی بروید. شماره تلفن داروخانه دکتر کلاهدوزان، 88774300 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید.

داروخانه دکتر کلاهدوزان از داروخانه‌های خوب محله ونک است. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر اشاره کرد. داروخانه‌های دیگری چون داروخانه دکتر بهزادی به سیما، داروخانه دکتر نجفی و داروخانه‌ دکتر محبی هم در این محدوده قرار دارند. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر کلاهدوزان برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس حقانی در نزدیکی داروخانه دکتر کلاهدوزان قرار دارد.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر کلاهدوزان را ببینید. فراموش نکنید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت نظرات بنویسید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حقانی

تلفن تماس: 88774300


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر کلاهدوزان واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر بهزادی به سیما
  بزرگراه شهید همت، عباس پور، شاهین
 • داروخانه دکتر نجفی
  ولیعصر، شاهین، نیلو، بین چهارم و دوم
 • داروخانه‌ دکتر محبی
  ملاصدرا
 • داروخانه شاهقلی
  ملاصدرا، بین ونک و شاد
 • داروخانه دکتر فهیمی مجد
  بلوار میرداماد، بین ولیعصر و دفینه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر کلاهدوزان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر کلاهدوزان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر کلاهدوزان ندارد.
  neshan logo