info
عکس ایستگاه اتوبوس فارابی
category

ایستگاه اتوبوس فارابی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فارابی

ایستگاه اتوبوس فارابی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بعثت واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فارابی، باطری سازی و باطری فروشی سپاهانشهر 09139062883 و کلبه کیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فارابی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس فارابی اصفهان، شهر اصفهان، است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بعثت، بعد از بهمن 1 است. ایستگاه اتوبوس فارابی اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی تلفنی یاسین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فارابی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فارابی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  غدیر، بلوار بهمن 2، نرسیده به میدان غدیر
 • ایستگاه اتوبوس الوند
  بعثت، بعد از پاسداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فارابی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فارابی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فارابی ندارد.
  neshan logo