info
عکس سوپر صاحب الزمان
category

سوپر صاحب الزمان محله سعد آباد، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر صاحب الزمان

سوپر صاحب الزمان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله سعد آباد مشهد و خیابان دانشگاه واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و یک سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله سعد آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مهتاب و همچنین پخش لوازم جانبی موبایل هیراد، مهمانسرای خانه کارگر، فست فود ایران لبنان شعبه 1، فرنی پزی خان پور و پاساژ موبایل رضوان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر صاحب الزمان واقع شده‌اند:

 • سوپر
  آیت الله عبادی، حسین باشی، بین حسین باشی 12 و 14
 • فروشگاه پردیس
  آیت الله عبادی، حسین باشی، حسین باشی 7
 • سوپر مارکت
  چمران، گلستان شرقی
 • مارکت مهدی زاده
  آیت الله عبادی، حسین باشی، تقاطع حسین باشی 6
 • سوپر مارکت شاهسوند
  چمران، چمران8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط alireza (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر صاحب الزمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر صاحب الزمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر صاحب الزمان ندارد.
  neshan logo