info
عکس مطب دکتر هوایی
category

مطب دکتر هوایی اصفهان

مطب پزشک

درباره‌ی مطب دکتر هوایی

مطب دکتر هوایی (مطب پزشک) در اصفهان و خیابان سنبلستان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امین و پاساژ تیراژه و همچنین کانون زبان ایران، چایخانه حاج میرزا، مرکز بهداشت امین (ابن سینا)، پارچه سرای نیکخواه و گالری اسلیما قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مطب یکی از پزشکان خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مطب به ایستگاه مترو شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد مطب دکتر هوایی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  محمد بقائی
  شنبه 24 اردیبهشت ماه 1401

  دکتر اطفال بسیار کار بلد

  1

سایر پزشکان که در محدوده مطب دکتر هوایی واقع شده‌اند:

 • مطب دکتر یادگاری
  ابن سینا، سنبلستان
 • مطب دکتر یگانه ساطعی
  (5.0)
  شهید مدرس، اعرفی
 • مطب دکتر کرمانی
  (5.0)
  چهارباغ پایین، آقاجان نیک
 • مطب دکتر احمدی
  (4.0)
  میدان شهدا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داود صفری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر هوایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر هوایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر هوایی ندارد.
  neshan logo