info
عکس داروخانه دکتر اصلانی
category

داروخانه دکتر اصلانی اصفهان

داروخانه
5.0
4 رای

درباره‌ی داروخانه دکتر اصلانی

داروخانه دکتر اصلانی (داروخانه) در اصفهان و خیابان سنبلستان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امین و پاساژ تیراژه و همچنین کانون زبان ایران، چایخانه حاج میرزا، مرکز بهداشت امین (ابن سینا)، مطب دکتر هوایی و گالری اسلیما قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از داروخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر اصلانی اصفهان

آدرس داروخانه دکتر اصلانی اصفهان، شهر اصفهان، محله سنبلستان است. آدرس دقیق این داروخانه، استان اصفهان، اصفهان، ابن سینا، سنبلستان است.

داروخانه دکتر اصلانی اصفهان یکی از داروخانه‌های خوب محله سنبلستان است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و کلینیک شبانه روزی جی از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر زارعی، داروخانه دکتر ایزدی و داروخانه دکتر شیردره هستند. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر اصلانی اصفهان برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. داروخانه دکتر اصلانی اصفهان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان امام علی قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو شهید باهنر پیاده شوید.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر اصلانی اصفهان برای شما قرار داده شده است. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر اصلانی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر زارعی
  شهید مدرس، بین اعرفی و شهید کارگرفرد
 • داروخانه دکتر ایزدی
  بلوار کاوه، ولیعصر، حسینی
 • داروخانه دکتر شیردره
  بلوار کاوه، هنرمند (10)، بین تیران و امید
 • داروخانه
  بلوار کاوه، هنرمند (10)، بین تیران و امید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Yavari (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر اصلانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر اصلانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر اصلانی ندارد.
  neshan logo