info
عکس داروخانه داخلی بیمارستان امین
category

داروخانه داخلی بیمارستان امین اصفهان

درباره‌ی داروخانه داخلی بیمارستان امین

داروخانه داخلی بیمارستان امین (داروخانه) در اصفهان و خیابان ابن سینا، سنبلستان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امین و پاساژ محسن و همچنین کانون زبان ایران، چایخانه حاج میرزا، پارچه سرای نیکخواه، مرکز بهداشت امین (ابن سینا) و کلینیک ویژه بیمارستان امین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه داخلی بیمارستان امین اصفهان

آدرس داروخانه داخلی بیمارستان امین اصفهان، شهر اصفهان، محله شهشهان است. آدرس دقیق این داروخانه، استان اصفهان، اصفهان، ابن سینا، سنبلستان است. برای آنکه اطلاعات بیشتری در مورد داروخانه داخلی بیمارستان امین اصفهان به دست آورید، می‌توانید با شماره تلفن آن (03135520010) تماس بگیرید.

داروخانه داخلی بیمارستان امین اصفهان یکی از داروخانه‌های خوب محله شهشهان است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و کلینیک شبانه روزی جی از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر زارعی، داروخانه دکتر شیردره و داروخانه هستند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه داخلی بیمارستان امین اصفهان برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. در نزدیکی داروخانه داخلی بیمارستان امین اصفهان، ایستگاه اتوبوس ابتدای ضابط زاده قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو شهید باهنر پیاده شوید.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه داخلی بیمارستان امین اصفهان را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه داخلی بیمارستان امین واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر زارعی
  شهید مدرس، بین اعرفی و شهید کارگرفرد
 • داروخانه دکتر شیردره
  بلوار کاوه، هنرمند (10)، بین تیران و امید
 • داروخانه
  بلوار کاوه، هنرمند (10)، بین تیران و امید
 • شرکت قادر قطعه بین الملل
  (4.0)
  حکیم، بین شهید هاشمی و باغ قلندرها
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه داخلی بیمارستان امین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه داخلی بیمارستان امین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه داخلی بیمارستان امین ندارد.
  neshan logo