info
عکس داروخانه
category

داروخانه اصفهان

درباره‌ی داروخانه

داروخانه (داروخانه) در اصفهان و بلوار کاوه، هنرمند (10)، بین تیران و امید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید فاطمیون و همچنین ایستگاه اتوبوس پایانه بابلدشت، پیتزا عطا، مسجد و حسینیه امام سجاد، کلینیک داندانپزشکی مهرگان اصفهان و درمانگاه شبانه‌روزی لبخند قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهید باهنر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه اصفهان

برای رفتن به داروخانه اصفهان باید به شهر اصفهان، محله تیران بروید. آدرس دقیق این داروخانه، استان اصفهان، اصفهان، بلوار کاوه، هنرمند (10)، بین تیران و امید است.

داروخانه اصفهان از داروخانه‌های خوب محله تیران است. در محدوده این داروخانه، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی مانند مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و کلینیک شبانه روزی جی قرار دارند. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه دکتر زارعی، داروخانه داخلی بیمارستان امین و داروخانه دکتر ایزدی اشاره کرد. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه اصفهان برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. در نزدیکی داروخانه اصفهان، ایستگاه اتوبوس کوچه رحیمی قرار دارد. ایستگاه مترو چمران هم در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه اصفهان را با شما به اشتراک گذاشته ایم. فراموش نکنید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت نظرات بنویسید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر زارعی
  شهید مدرس، بین اعرفی و شهید کارگرفرد
 • داروخانه داخلی بیمارستان امین
  ابن سینا، سنبلستان
 • داروخانه دکتر ایزدی
  بلوار کاوه، ولیعصر، حسینی
 • داروخانه دکتر شیردره
  بلوار کاوه، هنرمند (10)، بین تیران و امید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط AliAhmadi.4283 (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه ندارد.
  neshan logo