info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای ضابط زاده
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای ضابط زاده محله پوریای ولی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای ضابط زاده

ایستگاه اتوبوس ابتدای ضابط زاده (ایستگاه اتوبوس) در محله پوریای ولی اصفهان و خیابان ضابط زاده واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله پوریای ولی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار پروتیین رسالت۱۱۰ و همچنین رستوران توحید اصفهان، فست فود رنگارنگ، مسجد حضرت مسلم ابن عقیل، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی پدیده اصفهان و رویال گیم امیرعلی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای ضابط زاده اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس ابتدای ضابط زاده اصفهان، شهر اصفهان، محله مولوی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ادیب، ضابط زاده می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ابتدای ضابط زاده اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو چمران قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس شهریار را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای ضابط زاده اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای ضابط زاده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم
  ابن سینا
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهید چمران
  بزرگراه شهید چمران، کاوه، بین حقیقت و شمس آباد
 • ایستگاه اتوبوس میدان قدس
  مجلسی، سروش، علامه مجلسی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا
  بلوار کاوه، بین اسدالهی و بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای ضابط زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای ضابط زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای ضابط زاده ندارد.
  neshan logo