info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک میخک
category

ایستگاه اتوبوس پارک میخک محله پوریای ولی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک میخک

ایستگاه اتوبوس پارک میخک (ایستگاه اتوبوس) در محله پوریای ولی اصفهان و خیابان مقداد واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله پوریای ولی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران حاج بهزاد، کتابخانه طغرایی، سوپر گوشت میلاد، قهوه سنتر و سالن ورزشی میخک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک میخک اصفهان

ایستگاه اتوبوس پارک میخک اصفهان در شهر اصفهان، محله پوریای ولی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید چمران، اشراق جنوبی، 22 بهمن، مقداد می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک میخک اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو چمران قرار گرفته است. همچنین تاکسی تلفنی چمران را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک میخک اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک میخک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای ادیب
  ادیب
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله مدرس
  مدرس، بین اعرفی و ادیب
 • ایستگاه اتوبوس بزرگراه کاوه
  بلوار کاوه، شهید رجایی (9)
 • ایستگاه اتوبوس ضابط زاده
  ادیب، بین گل مریم و اعرفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط smoakhavan (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک میخک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک میخک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک میخک ندارد.
  neshan logo