info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهدا
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهدا محله تیران، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهدا

ایستگاه اتوبوس میدان شهدا (ایستگاه اتوبوس) در محله تیران اصفهان و بلوار کاوه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله تیران اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید فاطمیون و همچنین میدان شهدا، دبیرستان استعداد درخشان شهید اژه ای ۲ دوره دوم، داروخانه دکتر کمالی زاده، ایستگاه تاکسی شاهین شهر و غذای خانگی فارسی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهدا اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان شهدا اصفهان، شهر اصفهان، محله تیران است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کاوه، بین اسدالهی و بهار قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان شهدا اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو تختی است. همچنین تاکسی تلفنی نیکو را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان شهدا اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اداره ثبت
  بلوار کاوه، بین اداره ثبت و شهید ضیایی
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب
  مسجد سید
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله مدرس
  مدرس، بین اعرفی و ادیب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهدا ندارد.
  neshan logo