info
عکس بانک ملی شعبه این سینا
category

بانک ملی شعبه این سینا محله شهشهان، اصفهان

بانک

درباره‌ی بانک ملی شعبه این سینا

بانک ملی شعبه این سینا (بانک) در محله شهشهان اصفهان و خیابان مسجد آقانور (27) واقع شده است. این مکان یکی از شش بانک در محله شهشهان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه قزوینی ها و پاساژ ابن سینا و همچنین مدرسه تاریخی ابن سینا، حسینیه بنی فاطمه (س)، کالای خواب کیش، مسجد آقا نور و فروشگاه آرایشی رجاء قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملی شعبه این سینا اصفهان

بانک ملی شعبه این سینا اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله شهشهان پیدا کنید. بانک ملی شعبه این سینا اصفهان یکی از بانک‌های خوب محله شهشهان است که خدمات موردنیاز شما را ارائه می‌دهد. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک سپه شعبه میدان قدس، بانک ملی و بانک قوامین هستند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک ملی شعبه این سینا اصفهان برویم؟

شما می‌توانید از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. این مکان در نزدیکی ایستگاه مترو شهدا قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک ملی شعبه این سینا اصفهان ایستگاه اتوبوس میدان قدس می‌باشد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. البته مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. اگر برای انجام کاری به بانک ملی شعبه این سینا اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق بانک ملی شعبه این سینا اصفهان را ببینید. برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را نیز در ادامه فهرست کرده‌ایم.
نظرات کاربران در مورد بانک ملی شعبه این سینا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 21 اردیبهشت ماه 1401

  این بانک دارای دو خود پرداز یکی ساده ودومی لمسی میباشد


سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملی شعبه این سینا واقع شده‌اند:

 • بانک سپه شعبه میدان قدس
  لاله جنوبی، شرف
 • بانک ملی
  حکیم، باغ قلندرها، درباغ، مسجد ذوالفقار
 • بانک قوامین
  بلوار کاوه، بین مسجد و اسدالهی
 • بانک ایران زمین
  عبدالرزاق، بین مسعودیه و سنبلستان
 • بانک صادرات (بازار انقلاب، ۲۵۰۵)
  عبدالرزاق، خیاطها، هارونیه، حاج عباس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پسر پادشاه (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ شنبه 08 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملی شعبه این سینا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 08 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملی شعبه این سینا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملی شعبه این سینا ندارد.
  neshan logo