info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان قدس
category

ایستگاه اتوبوس میدان قدس محله مصلی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان قدس

ایستگاه اتوبوس میدان قدس (ایستگاه اتوبوس) در محله مصلی اصفهان و خیابان لاله جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مصلی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خصوصی زهرای مرضیه و مرکز خرید صاحب ابن عباد و همچنین کافی نت آبی، فروشگاه ایرانسل، فروشگاه و مرکز خدمات همراه اول، بیمارستان چشم پزشکی فیض و جزیره عینک اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان قدس اصفهان

ایستگاه اتوبوس میدان قدس اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله مصلی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در لاله جنوبی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان قدس اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان قدس اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان قدس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آیت الله مدرس
  مدرس، بین اعرفی و ادیب
 • ایستگاه اتوبوس بنایی
  لاله جنوبی، بین کیهان و باقوشخانه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان قدس ندارد.
  neshan logo