info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم اصفهان

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم

ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان ابن سینا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خصوصی زهرای مرضیه، خانه قزوینی ها و مرکز خرید صاحب ابن عباد و همچنین رستوران نایب، پمپ بنزین ابن سینا، شرکت نت افراز ایرانیان، مقبره بابا قاسم و خرازی و لوازم خیاطی سرنخ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم اصفهان

ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله شهشهان پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ابن سینا، بین بادگیری و کیمیاگری بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی تلفنی نور سپاهان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه بابا قاسم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سرچشمه
  مدرس، بین پشوتن و میرمجربیان
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای ضابط زاده
  ادیب، ضابط زاده
 • ایستگاه اتوبوس صغیر اصفهانی
  ولی عصر، بین فجر و شاهرخ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه بابا قاسم ندارد.
  neshan logo