info
عکس ایستگاه اتوبوس جوادالائمه
category

ایستگاه اتوبوس جوادالائمه محله جواد الائمه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جوادالائمه

ایستگاه اتوبوس جوادالائمه (ایستگاه اتوبوس) در محله جواد الائمه یزد و بلوار شهیدان اشرف واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله جواد الائمه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی گیلدا و ساختمان تجاری نگین و همچنین داروخانه دکتر فخار، بیمه ایران نمایندگی اورنگ، دکتر راضیه فلاح، مسجد حسنین و دبیرستان دوره دوم سید محمد حسینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جوادالائمه یزد

ایستگاه اتوبوس جوادالائمه یزد در شهر یزد، محله جواد الائمه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهیدان اشرف، بین جواد الائمه و بلوار شهید قندی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جوادالائمه یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جوادالائمه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی
  بلوار جهاد، عدالت، بین عدالت 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان
  تیمسار فلاحی، بین میدان امام حسن و تیمسار فلاحی 11
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی
  بلوار ابن سینا، نرسیده به میدان ابن سینا
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش
  پژوهش، بعد از میدان کتاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جوادالائمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جوادالائمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جوادالائمه ندارد.
  neshan logo