info
عکس ایستگاه اتوبوس جوادالائمه
category

ایستگاه اتوبوس جوادالائمه (محله جواد الائمه، یزد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جوادالائمه

موقعیت ایستگاه اتوبوس جوادالائمه در محله جواد الائمه یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس جوادالائمه (ایستگاه اتوبوس) در محله جواد الائمه یزد و بلوار شهیدان اشرف واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله جواد الائمه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساختمان تجاری نگین و همچنین داروخانه دکتر فخار، بیمه ایران نمایندگی اورنگ، مسجد حسنین، دکتر راضیه فلاح و لوازم جشن و قنادی نارنجی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جوادالائمه

ایستگاه اتوبوس جوادالائمه در شهر یزد، محله جواد الائمه و بلوار شهیدان اشرف قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهیدان اشرف، بین جواد الائمه و میدان اطلسی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جوادالائمه عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جوادالائمه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان
  خیابان تیمسار فلاحی، بین میدان امام حسن و تیمسار فلاحی11
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی
  بلوار جهاد، عدالت، بین کوچه عدالت 17 و چهاردهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جوادالائمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جوادالائمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جوادالائمه ندارد.
  location استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار شهیدان اشرف، بین جواد الائمه و میدان اطلسی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo