عکس نمایندگی موتور سیکلت ایران دوچرخ مشاهده در نقشه نشان
category

نمایندگی موتور سیکلت ایران دوچرخ (تهران)

متفرقه
5.0
6 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آزادگان، باقری

موقعیت نمایندگی موتور سیکلت ایران دوچرخ تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.


نمایندگی موتور سیکلت ایران دوچرخ در تهران و خیابان باقری واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرووشگاه فدک و همچنین تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان، مسجد حجر بن عدی (ع)، اتوسرویس پارس، بوستان مریم و آژانس دوستی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مکان‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آزادگان، باقری

تلفن تماس: 09123203849


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یغما (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایندگی موتور سیکلت ایران دوچرخ تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد نمایندگی موتور سیکلت ایران دوچرخ تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایندگی موتور سیکلت ایران دوچرخ تهران ندارد.
neshan logo