info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه احمدی
category

ایستگاه اتوبوس پایانه احمدی محله دباغ خانه، شیراز

ایستگاه اتوبوس
4.0
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه احمدی

ایستگاه اتوبوس پایانه احمدی (ایستگاه اتوبوس) در محله دباغ خانه شیراز و بلوار سیبویه، بلوار احمدی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله دباغ خانه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی حسینیه ثامن الحجج (ع)، درمانگاه شهید قربانی، بیرون بر ایرونی، فروشگاه تعاونی شهرداری (تابنده) و ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان شیراز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه احمدی شیراز

ایستگاه اتوبوس پایانه احمدی شیراز در شهر شیراز، محله دباغ خانه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سیبویه، بلوار احمدی شمالی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پایانه احمدی شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه احمدی شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه احمدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حکیمیان
  بلوار سیبویه، حسینی، بین حسینی 5 و 12
 • ایستگاه اتوبوس حرم مطهر شاهچراغ
  بلوار سیبویه، حضرتی، بلوار 9 دی، بین حمام و 30/6
 • ایستگاه اتوبوس دروازه کازرون
  قاآنی شمالی، بلوار سیبویه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه احمدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه احمدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه احمدی ندارد.
  neshan logo