info
عکس ایستگاه اتوبوس آزادگان
category

ایستگاه اتوبوس آزادگان محله فرهنگ، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آزادگان

ایستگاه اتوبوس آزادگان (ایستگاه اتوبوس) در محله فرهنگ رشت و خیابان آزادگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله فرهنگ رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه سنجش و مرکز خرید تن ساز و همچنین رستوران بلوطی، دبیرستان ماندگار شهید بهشتی (شاهپور)، اداره کل انتقال خون گیلان، هیئت ام ابیها رشت و ستاد مرکزی اسکان موقت فرهنگیان آموزش و پرورش ناحیه 2 رشت دبیرستان شهید بهشتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آزادگان رشت

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر رشت، ایستگاه اتوبوس آزادگان رشت است که در محله فرهنگ قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آزادگان، بین شهید معاف و اهدای خون بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس آزادگان رشت عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف رشت بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی نازآوران گیلان قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آزادگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  امام خمینی، بین میدان دکتر حشمت و یاس
 • ایستگاه اتوبوس میدان توشیبا
  بلوار امام خمینی، بین حاج کوکبی و 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی
  بلوار رسالت
 • ایستگاه اتوبوس سه راه حافظ
  بلوار نامجو، بلوار حافظ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آزادگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آزادگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آزادگان ندارد.
  neshan logo