info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان توتونکاران
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان توتونکاران محله نامجو، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان توتونکاران

ایستگاه اتوبوس بیمارستان توتونکاران (ایستگاه اتوبوس) در محله نامجو رشت و بلوار نامجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله نامجو رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز آموزشی و درمانی پورسینا و چهارفصل و همچنین کباب مهدی، اندیشه سبز خزر، مجتمع بهداشتی و درمانی امام سجاد (ع)، اداره کل بهزیستی استان گیلان و بیمارستان توتونکاران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان توتونکاران رشت

ایستگاه اتوبوس بیمارستان توتونکاران رشت را می‌توانید در شهر رشت، محله نامجو پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار نامجو، بین توکل و هجرت قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان توتونکاران رشت عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از رشت دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس گلریز هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بیمارستان توتونکاران رشت، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان توتونکاران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس لاکان
  بلوار لاکان، بین زمانی و عمادیه
 • ایستگاه اتوبوس اداره برق
  بلوار لاکان، بین برازنده و میدان گاز
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  آزادگان، بین شهید معاف و اهدای خون
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع نیایش
  نامجو، بین سعید و رامیزا
 • ایستگاه اتوبوس میدان حشمت
  حشمت، خیابان 17 شهریور، امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان توتونکاران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان توتونکاران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان توتونکاران ندارد.
  neshan logo