info
عکس نور تاکسی
category

نور تاکسی محله طرشت، تهران

تاکسی تلفنی
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی نور تاکسی

نور تاکسی (تاکسی تلفنی) در محله طرشت تهران و خیابان سلطان محمدی واقع شده است. این آژانس یکی از دو تاکسی تلفنی در محله طرشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه حضرت خدیجه سلام الله علیها و همچنین نمایندگی ایران خودرو ۱۰۳۷، مرکز بهداشت شهید کاظمیان، خوابگاه طرشت 2، نمایندگی ایران خودرو (نمایشگاه ماشین ) و موسسه خیریه کندرودیها قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این آژانس به ایستگاه مترو استاد معین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده نور تاکسی واقع شده‌اند:

 • آژانس یاس استاد معین
  بزرگراه آیت الله سعیدی، دامپزشکی، استاد معين، بعد از طوس
 • آژانس مهر استاد معین
  آزادی، استاد معين
 • آژانس تاکسی سرویس شادی
  (4.5)
  بزرگراه جناح، بلوار شهید صالحی، حسین مردی، مولوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عشق پرسپولیس (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نور تاکسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نور تاکسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نور تاکسی ندارد.
  neshan logo