info
عکس توسعه شبکه آبرسانی
category

توسعه شبکه آبرسانی محله نارمک، تهران

بازار و مرکز خرید
3.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی توسعه شبکه آبرسانی

توسعه شبکه آبرسانی (بازار و مرکز خرید) در محله نارمک تهران و خیابان فرجام غربی واقع شده است. این مجتمع یکی از چهار بازار و مرکز خرید در محله نارمک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی یونا و بازارچه کوثر و همچنین مدیران خودرو، شیرینی خاتون، شرکت زرگوشت مغان، فروشگاه افق کوروش و نمایندگی گروه بهمن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو شهید باقری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده توسعه شبکه آبرسانی واقع شده‌اند:

 • وورک پلیث
  بزرگراه شهید سلیمانی، برادران باقری، سی متری ملک لو
 • مرکز خرید مرجان
  بزرگراه باقری، فرجام غربی، نرسیده به شقایق
 • پارس کیس
  (3.0)
  بلوار خوشوقت، پورصالح (148 غربی)
 • بازار مبل دلاوران
  (5.0)
  هنگام، دلاوران، نرسیده به تکاوران
 • مرکز خرید رضا (ع)
  (4.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تیس (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی توسعه شبکه آبرسانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد توسعه شبکه آبرسانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه توسعه شبکه آبرسانی ندارد.
  neshan logo