info
عکس تعمیرگاه موتورسیکلت سنقرزاده(TVS)
category

تعمیرگاه موتورسیکلت سنقرزاده(TVS) محله آگاهی، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
2.3
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعمیرگاه موتورسیکلت سنقرزاده(TVS)

تعمیرگاه موتورسیکلت سنقرزاده(TVS) (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله آگاهی تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این مکان یکی از نوزده تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله آگاهی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند اتوبان کودک، بیمارستان پارسا، موزه عمارت انیس الدوله و پاساژ بهمن و همچنین هتل انوری، تولیدی هلر، پیتزاویچ، هپی برگر و گلدن سیکلت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو مهدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده تعمیرگاه موتورسیکلت سنقرزاده(TVS) واقع شده‌اند:

 • موتور سازی قائم
  ایروانی رباط کریم، فاتح چهر، بین جواد و رضایی
 • باطری سازی حمید
  ایروانی رباط کریم، فاتح چهر، بین خلیلیان و نجاتبخش
 • تعمیرگاه موتور سیکلت ارین
  ایروانی رباط کریم، بین معماریان و فاتح چهر
 • گاراژ خلیقی
  کارگر جنوبی، بین اسلامی و مدرس
 • صافکاری محمد و محسن
  کارگر جنوبی، اسلامی، گیتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 07 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرگاه موتورسیکلت سنقرزاده(TVS) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 07 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرگاه موتورسیکلت سنقرزاده(TVS) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرگاه موتورسیکلت سنقرزاده(TVS) ندارد.
  neshan logo