info
عکس بانک ملت
category

بانک ملت محله زرهی، شیراز

بانک

درباره‌ی بانک ملت

بانک ملت (بانک) در محله زرهی شیراز و بلوار استقلال واقع شده است. این مکان یکی از شانزده بانک در محله زرهی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه بعثت و همچنین چاپخانه تل چاپ، یوگا ققنوس، املاک آریا، قصابی خیابان انصار و میوه فروشی انصار شیراز قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملت شیراز

در شهر شیراز، محله زرهی، بانک ملت شیراز قرار دارد. شما می‌توانید با این شماره +987138207653 با بانک ملت شیراز تماس بگیرید. بانک ملت شیراز را می‌توان از بانک‌های خوب محله زرهی برشمرد. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری چون بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق )، بانک توسعه تعاون و بانک کارآفرین هم قرار دارند. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک ملت شیراز برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی به شما کمک می‌کنند که راحت‌تر به این بانک بروید. ایستگاه اتوبوس چهارراه ریشمک، ایستگاه اتوبوسی است که در نزدیکی بانک ملت شیراز قرار دارد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. یادتان باشد اگر به بانک ملت شیراز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

در ادامه، اطلاعات دقیق بانک ملت شیراز را برای شما قرار داده‌ایم. همچنین سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را در ادامه می‌بینید.
نظرات کاربران در مورد بانک ملت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ببر خیزان
  دوشنبه 24 مرداد ماه 1401

  بسیار شلوغ و تعداد باجه ها کم و بسیار دیر کار راه میندازن و اکثر اوقات سیستم هاشون قطع هست


سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملت واقع شده‌اند:

 • بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق )
  بلوار امیرکبیر، بین امیرکبیر 22 و 24
 • بانک توسعه تعاون
  بلوار استقلال، بین استقلال 45 و استقلال 47
 • بانک کارآفرین
  (5.0)
  بلوار امیرکبیر، بین امیر کبیر 26 و باهنر
 • بانک سپه
  (5.0)
  بلوار استقلال، بین استقلال 22 و 24
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 11 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 11 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملت ندارد.
  neshan logo