info
عکس میدان بازار دوم نازی آباد
category

میدان بازار دوم نازی آباد محله نازی آباد، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی میدان بازار دوم نازی آباد

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

میدان بازار دوم نازی آباد (بازار و مرکز خرید) در محله نازی آباد تهران و خیابان بابایی واقع شده است. این مجتمع یکی از دوازده بازار و مرکز خرید در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوتوس مال و همچنین آموزشگاه آرایشگری مردانه نیک رویان، بوستان بازار دوم نازی آباد، بازار روز نازی آباد، آزمایشگاه پاتوبیولوژی دی و فاطمیه زوارالزهراء (س) قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Damavand Geographic (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ شنبه 09 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میدان بازار دوم نازی آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 09 اردیبهشت ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد میدان بازار دوم نازی آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میدان بازار دوم نازی آباد ندارد.
location استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، بابایی، بین نیکنام و سودی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo